R e k l a m a

Kulturalna od-nowa. W niedzielę w Bochni wystąpi zespół The Jaggers

-

Po odwołaniu koncertu w zeszłą sobotę, ze względu na złe warunki atmosferyczne, muzycy The Jaggers zaprezentują się bocheńskiej publiczności w nowym terminie – w niedzielę 3 września o godz. 18:00. Tym samym występ zespołu zakończy tegoroczną edycję wakacyjnych wydarzeń w ramach cyklu „Kulturalna od-nowa”.

The Jaggers tworzy pięciu profesjonalnych muzyków, których drogi muzyczne spotkały się w jednym miejscu już ponad 10 lat temu. Pasją każdego z nich jest muzyka, którą na przestrzeni lat każdy realizował na koncertach, podczas których poszczególni członkowie zespołu dzielili scenę z wieloma znanymi polskimi artystami.

Ich ulubionym nurtem muzycznym jest klasyczny rock, polski jak również zagraniczny. Natomiast wykonują także utwory z innych gatunków muzycznych. Ich szeroki repertuar zawiera wiele znanych i lubianych hitów, również weselnych.

Koncert ten zamknie tegoroczny sezon cyklu „Kulturalna od-nowa”. W 2023 roku w jego ramach odbyło się 9 różnorodnych wydarzeń, które z powodzeniem ożywiły zrewitalizowane przestrzenie miasta. Mieszkańcy Bochni od kilku lat mogą, dzięki temu cyklowi, uczestniczyć w różnorakich przedsięwzięciach artystycznych, które realizują, w każdą wakacyjną sobotę, organizacje pozarządowe w ramach dotacji pozyskanych z budżetu miasta.

NIEDZIELA | 3 WRZEŚNIA | GODZ. 18:00 | RYNEK, BOCHNIA

W razie niepogody koncert odbędzie się w sali kameralnej MDK.

AKTUALIZACJA:

Ze względu na na niepewne prognozy pogody zdecydowano o przeniesieniu koncertu do sali kameralnej MDK.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc