🔸 Poznaj jesienną ofertę MyFiber!

Materiał Partnera

Jesień to nie tylko czas spadających z drzew liści i niższych temperatur. To również moment nowych możliwości. Wraz z nadejściem tej barwnej pory roku przychodzimy także do Was, Drodzy Klienci i przyszli Klienci, z naszą nową ofertą!

MyFiber to nie tylko dostawca Internetu

MyFiber to nie tylko kolejny usługodawca Internetu. Ta firma to prawdziwy partner w budowaniu światłowodowej przyszłości dla Ciebie i Twoich bliskich. Dzięki nowoczesnym technologiom, nie tylko światłowodowym, MyFiber dostarcza niezawodne możliwości dbając o każdą, nawet i tą najmniejszą potrzebę Klienta.

Oferty płyną w nowościach

Wrzesień otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości, a my przedstawiamy nasze nowe propozycje! MyFiber z dumą ogłasza wprowadzenie jeszcze wyższych prędkości łącza, abyś mógł streamować, pracować, uczyć się i bawić się bez żadnych ograniczeń. Z naszymi usługami, prędkość światłowodowa przestanie być marzeniem i stanie się codziennością, a u nas jest w czym wybierać! Przed Tobą nasze 4 nowe pakiety: 

• Pakiet Silver 500/100 Mbps – od 59 zł 

• Pakiet Gold 1000/100 Mbps – od 79 zł 

• Pakiet Mega 1500/200 Mbps – od 109 zł 

• Pakiet MAX 4000/400 Mbps – od 149 zł 

*Oferta skierowana jest do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych (bloków). Każda z oferta zawiera Router Wi-Fi premium w cenie oraz instalację za 1 zł. 

Nadal się zastanawiasz czy to dobry wybór? A może jesień to jednak doskonały czas na zmiany i nowe możliwości w Twoim domu? Może warto więc zainwestować w przyszłość swojej komunikacji, rozrywki i cieszyć ultraszybkim internetem? Odkryj więc naszą ofertę już teraz i przywitaj najbardziej kolorową porę roku z niesamowitym impulsem do cyfrowego świata! Niech MyFiber stanie się Twoim towarzyszem w tym sezonie! 

Nie marnuj czasu i skontaktuj się by uzyskać jeszcze więcej informacji! Zadzwoń do nas pod nr 14 658 5000, napisz do nas e-maila na [email protected] bądź uzupełnij na naszej stronie https://myfiber.pl formularz kontaktowy, który pozwoli Ci uzyskać ofertę spełniającą Twoje potrzeby! 

Najnowsze materiały Partnerów