R e k l a m a

Bochnia. Zmarł znany trener aikido i fizjoterapeuta

-

W niedzielę 3 września po długiej i nierównej walce z chorobą odszedł Marek Trymbulak – znany bocheński fizjoterapeuta oraz trener aikido.

Marek Trymbulak przez 30 lat pomógł tysiącom pacjentów, a jako mistrz i instruktor aikido uczył, jak się bronić, ale też jak dbać o zdrowie, o kondycję, jak kontrolować i wykorzystać swoją siłę, energię i emocje w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

Bocheńska sekcja aikido, którą stworzył i prowadził blisko 30 lat wychowała wielu adeptów. Działalność ta ciągle wspiera lokalną społeczność.

„Marku! Dziękujemy Ci za wszystko: za każdą pomoc, uwagę, dobre słowo, pocieszenie i humor, który nie opuszczał Cię nawet, gdy było trudno. Ale przede wszystkim dziękujemy Ci za to, że byłeś dla nas najserdeczniejszym przyjacielem. Nie mamy słów, żeby opisać jak bardzo będzie Cię nam brakowało” – napisali przyjaciele informując o śmierci mistrza.

Pożegnanie zmarłego Marka Trymbulaka odbędzie się w czwartek (7 września) o godzinie 11:00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Bochni przy ulicy Orackiej.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia