Konkurs na projekt torby ekologicznej. Do wygrania m.in. hulajnoga

-

Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza dzieci i młodzież w piątek 8 września na Rynek w Bochni, gdzie podczas wydarzeń towarzyszących „Weekendowi z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” będzie można wziąć udział w warsztatach ekologicznych i zaprojektować swoją ekotorbę.

Dlaczego eko-torba? Ponieważ wykonana jest w 100% z naturalnej bawełny, a projekty będą na nią nanoszone ekologicznymi farbami oraz pastelami.

Liczymy na eko-kreatywność i pomysłowość najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, która jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Wśród uczestników warsztatów ekologicznych wyłonimy osobę, która stworzy najciekawszą ekotorbę i nagrodzimy. Do wygrania m.in. hulajnoga i ekogadżety – zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie na adres [email protected]. Liczba miejsc ograniczona.

Działanie realizowane przez Powiat Bocheński w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005 realizowany przy wsparciu programu LIFE Unii Europejskiej oraz NFOŚiGW.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023