R e k l a m a

Magistrat zachęca do głosowania na Bochnię w konkursie turystycznym

-

Trwa V edycja konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego „Turystyczne Skarby Małopolski”. Wśród zgłoszonych do głosowania miejsc z klimatem i unikatowych atrakcji turystycznych znajdziemy bocheński Rynek oraz Tężnię Solankową w Bochni.

Bocheński magistrat zachęca do oddawania głosów na te dwa wyjątkowe miejsca w Solnym Grodzie. – To dzięki Państwa głosom Bochnia może zostać laureatem konkursu, w którym dla miasta przewidziane są atrakcyjne nagrody w postaci objęcia kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następnym, a także nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 100 000 zł – poinformowali urzędnicy.

Jak zagłosować?

  • Należy wejść na stronę www.konkurs.visitmalopolska.pl, a następnie kliknąć „ZAGŁOSUJ”.
  • Po przeniesieniu do następnej strony będzie na nas czekał krótki formularz do wypełnienia, w którym oprócz płci, wieku, miasta, regionu należy podać adres e-mail, na który przyjdzie link potwierdzający oddanie głosu.
  • Poniżej w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” klikamy na ikonę z wizerunkiem bocheńskiego Rynku i podpisem „Bochnia – miasto soli”, a następnie w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” wybieramy Tężnię Solankową w Bochni.
  • Można zagłosować również w pozostałych czterech kategoriach, a następnie u dołu ekranu należy kliknąć „PRZEŚLIJ”.
  • Należy pamiętać o potwierdzeniu swojego głosu poprzez kliknięcie na otrzymany link, który zostanie przesłany na podany w formularzu adres e-mail.

Głosowanie potrwa do 10 września.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, a jego ideą jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc