R e k l a m a

MDK: Rozrywkowe Zajęcia Orkiestrowe z Wojciechem Zwierniakiem

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza dzieci i młodzież pasjonujących się grą na instrumentach dętych, smyczkowych, gitarze lub pianinie do udziału w Rozrywkowych Zajęciach Orkiestrowych prowadzonych przez Wojciecha Zwierniaka.

Rozrywkowe Zajęcia Orkiestrowe to wyjątkowa okazja dla młodych muzyków, aby rozwijać swoje umiejętności, poznawać tajniki muzyki orkiestrowej oraz wspólnie tworzyć piękne dźwięki. Pod opieką artystyczną Wojciecha Zwierniaka, uczestnicy będą mieli okazję do nauki współpracy w grupie oraz odkrywania magicznej mocy muzyki.

Spotkanie organizacyjne, które jest zarazem okazją do bliższego zapoznania się z programem i instruktorem, zaplanowane jest na 20 września o godz. 18:00. Regularne zajęcia rozpoczną się w październiku i będą odbywać się w każdą środę o godz. 18:00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Regis 1 w Bochni.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz zasad uczestnictwa można uzyskać w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury osobiście, dzwoniąc pod numery telefonów: 14 611 69 35 lub 784 683 895 lub e-mailowo: [email protected].

Zajęcia te to wyjątkowa okazja dla młodych miłośników muzyki, aby rozwijać swoje pasje i umiejętności pod okiem doświadczonego muzyka. MDK zaprasza do udziału w tych inspirujących i kreatywnych zajęciach muzycznych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc