Biblioteka. „Możesz słyszeć więcej”. We wtorek spotkanie z Adamem Jamrozem

-

Spotykasz osobę niewidomą w sklepie, komunikacji miejskiej, czy na przejściu dla pieszych. Chcesz jej pomóc, ale nie wiesz jak? Masz niepowtarzalną okazję, aby się tego dowiedzieć. We wtorek 19 września o godz. 18:00 w sali klubu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni odbędzie się spotkanie edukacyjno-warsztatowe pt. „Możesz słyszeć więcej”.

Gościem spotkania będzie Adam Jamróz – dziennikarz radiowy, muzyk, osoba niewidoma od urodzenia. Opowie on o tym, jak wygląda świat widziany inaczej. Przekonasz się, w jaki sposób można bezwzrokowo np. poruszać się, robić zakupy, czy przyrządzać potrawy kulinarne. W międzyczasie będzie możliwość zadawania pytań.

Spotkanie zakończy występ trio fletowego w składzie: Paulina Sieja, Flawiana Kania i Adam Jamróz. Absolwenci Akademii Sztuki w Szczecinie zaprezentują takie muzyczne szlagiery jak: fragmenty baletów „Jezioro Łabędzie” i „Dziadek do Orzechów” P. Czajkowskiego, czy „Jesień” z cyklu „4 pory roku” A. Vivaldiego.

Organizator spotkania Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów Oddział w Krakowie oraz partnerzy: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, KINGArt i Polski Związek Niewidomych – Okręg Małopolski zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023