R e k l a m a

Szczurowa. Pijana kierująca spowodowała kolizję i uciekła

-

53-letnia kierująca volkswagenem spowodowała kolizję drogową i uciekła. Poszkodowany dogonił kobietę i zmusił ją do zatrzymania pojazdu, po czym zadzwonił na numer alarmowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem, 11 września po godzinie 20.00 w miejscowości Przyborów. Zgłaszający mężczyzna przekazał, że kierująca samochodem marki Volkswagen na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jego pojazd. Poszkodowany relacjonował, że siedząca za kierownicą volkswagena kobieta nie zatrzymała się i odjechała. Mężczyzna ruszył za kobietą i po przejechaniu około 400 metrów zmusił ją do zatrzymania pojazdu.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Poszkodowany 22-latek był trzeźwy, natomiast u 53-latki urządzenie wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Trzeba się też liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata i wysoką grzywną.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia