Bochnia Rocks! Pod koniec września wystąpi Vinnie Moore

-

W czwartek 28 września o godz. 20:00 w dużej sali kina Regis w Bochni kolejny raz wystąpi wirtuoz gitary Vinnie Moore. To pierwszy po wakacjach koncert z cyklu „Bochnia Rocks”.

Vinnie Moore jest uznawany za jednego z twórców shredu gitarowego. Na koncie ma dziesięć albumów solowych, sześć albumów studyjnych i LIVE DVD jako członek legendarnego zespołu UFO. Był także członkiem zespołu Alice Coopera. Jego nagrania solowe i z UFO, a także występy na żywo, wywoływały entuzjastyczne recenzje na całym świecie, wynosząc go do godności ikony gitary.

Jest inspiracją dla fanów i gitarzystów na całym świecie. Vinnie zagrał setki koncertów na całym świecie, w tym w Europie, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Brazylii, USA, a także Indiach, Korei, Libanie, Meksyku, Rosji i Kanadzie.

W Bochni zaprezentuje show ze swoimi największymi przebojami i utworami z nowego albumu „Double Exposure”. Po raz pierwszy w trasie bierze udział wokalista – zaśpiewa Titta Tani (Goblin). Prócz niego zespół Vinniego tworzą: Emiliano Tessitore – gitara, Francesco Caporaletti – bas, Roberto Pirami – perkusja.

Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Bochni (sekretariat, kasa kina Regis) oraz online: bilety.kino.bochnia.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023