R e k l a m a

Futsal Ekstraklasa: W sobotę BSF podejmie Widzew Łódź. Mecz o godz. 20:00

-

W sobotę 30 września o godz. 20:00 rozpocznie się mecz BSF ABJ Powiat Bochnia z Widzewem Łódź. Dla naszego zespołu będzie to okazja do przełamania się po dwóch porażkach.

Widzew, podobnie BSF, gra swój drugi sezon na parkietach FOGO Futsal Ekstraklasy. W poprzednich rozgrywkach łodzianie uplasowali się na dziewiątej lokacie, tuż za strefą drużyn awansujących do playoff. W tym sezonie drużyna z Łodzi na trzy mecze zwyciężyła w jednym. W pierwszej kolejce uległa Piastowi Gliwice 2:4, a w drugiej – Lesznu 5:7. Widzew odkuł się w ubiegły weekend, ogrywając 3:0 FC Toruń.

Latem ekipa z Łodzi znacznie się wzmocniła. Do kadry doszło kilku dobrych zawodników – Jefferson Ortiz z FC Toruń, Kristian Medos  z włoskiego Sassari, Willy May z Kolumbii czy Iuri Portugal i Hugo Freitas, reprezentujący wcześniej barwy portugalskich zespołów. Do tego dołączyli również Polacy – Kamil Kucharski z Dremana, Miłosz Krzempek z Rekordu Bielsko Biała oraz Kamil Izbiański z Górnika Polkowice.

W poprzednim sezonie BSF i Widzew mierzyły się dwukrotnie. W Łodzi 4:3 zwyciężył nasz zespół, w Bochni zaś padł remis 2:2. Latem oba zespoły spotkały się w ramach towarzyskiego Legia Futsal Cup, w którym górą okazali się bochnianie, wygrywając 5:3.

Początek spotkania o godzinie 20:00 na hali widowiskowo – sportowej. Bilety dostępne są TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia