R e k l a m a

Bochnia. Konwent Przewodniczących Rad Powiatów Województwa Małopolskiego

-

W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się posiedzenie Konwentu Przewodniczących Rad Powiatów Województwa Małopolskiego. Na zaproszenie Bernadetty Gąsiorek Przewodniczącej Rady Powiatu w Bochni w obradach wzięli udział Przewodniczący z Powiatu Krakowskiego, Limanowskiego, Nowosądeckiego, Nowotarskiego, Proszowickiego, Suskiego, Wadowickiego, Wielickiego i Chrzanowskiego.

Ochrona zdrowia jako zadanie powiatu to główny temat ostatnich obrad Konwentu. W ramach, którego dyskutowano o aktualnych problemach, wyzwaniach i realizowanych projektach.

Uczestnicy konwentu mogli posłuchać wystąpienia dyrektorki Wydziału Zdrowia Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz dyrektora bocheńskiego szpitala, który pokazał również jak wygląda praca SORu, Oddziału Gastroskopii i Kolonoskopii czy Intensywnej Terapii. Przewodniczący zwiedzili także nowopowstały Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy ul. Karolina.

W programie nie zabrakło również promocji najważniejszych atrakcji Bocheńszczyzny jak Kopalnia Soli w Bochni, Kościółek św. Leonarda czy Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych na terenie Zakładu Karnego w Wiśniczu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc