R e k l a m a

„Makulatura na misje”. Październikowa zbiórka przy kościele św. Pawła w Bochni

-

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. zaprasza do udziału w zbiórce „Makulatury na misje”, która odbędzie się w sobotę 14 października przy kościele św. Pawła Ap. w Bochni. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00-16.00.

Jak informuje s. Kolbena, koordynatorka budowy Centrum Dziecka, nowy rok szkolny w przedszkolu i szkole rozpoczęła taka sama liczba uczniów jak w ubiegłym roku, ale jeszcze wiele chętnych dzieci do nauki pozostało bez opieki. Po prostu brakuje sal lekcyjnych. Wszystkie środki kierowane są na wykończenie i wyposażenie następnych sal lekcyjnych.

Dlatego serdecznie zapraszamy do przyniesienia zużytego papieru, kartonu. Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt brakujące sale lekcyjne w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu – mówi Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Krzyżanowickiej 68 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia