Młodzież z Zatoki realizuje projekt „Betonowym szlakiem” – ZDJĘCIA

-

W sobotę grupa młodzieży realizująca projekt „Betonowym szlakiem” zorganizowała dla swych młodszych kolegów kilkugodzinną zabawę plenerową na terenie świetlicy w Zatoce (gmina Bochnia).

Współpracując z rekonstruktorami historycznymi z Grupy Południe Czerwone Berety oraz Rafałem Podsiadło zapewnili szereg atrakcji dostosowanych dla każdego wieku. Uczestnicy mogli korzystać z zabaw i sprzętów przygotowanych przed świetlicą: proca, kółko i krzyżyk, łowienie rybek, trafianie do celu, zabawy z pompką wodną, trafianie rzutką do tarczy. Był także mini tor przeszkód z zasiekami, granatami i karabinem oraz strzelanie do tarczy z broni pneumatycznej oraz kbk AK.

Młodzież kończy już realizację projektu. Obecnie jest na etapie przygotowania tablic informacyjnych, które będą znajdować się przy umocnieniach w Bogucicach i Majkowicach.

Projekt „Betonowym szlakiem” realizowany jest w ramach programu Równać Szanse, finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, przy wsparciu GCKCziS w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023