R e k l a m a

Ogromny wyraz poparcia Mieszkańców Bocheńszczyzny i regionu – podziękowania

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

dziękujemy z całego serca wszystkim Mieszkańcom powiatu, którzy wzięli udział w wyborach do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.  

W sposób szczególny składamy podziękowania tym, którzy oddali swój głos na kandydatów Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe. To dzięki Państwa decyzjom poczynionym przy urnach wyborczych otrzymaliśmy 75 229 głosów (!) Ostatecznie przełożyło się to na drugie miejsce w okręgu z poparciem 18,64%. W powiecie bocheńskim wynik był jeszcze wyższy i wyniósł 18,82%. Wynik ten jasno wskazuje, że staliśmy się drugą co do wielkości siłą polityczną w okręgu, a także w powiecie. To potężny mandat zaufania społeczeństwa dla lidera partii oraz wszystkich innych osób zaangażowanych w proces wyborczy. Przede wszystkim jest to jednak ogromne zobowiązanie i odpowiedzialność za budowanie pomyślnego rozwoju regionu, powiatów i gmin w których mieszkamy

Jesteśmy centrowym środowiskiem politycznym, które od lat stawia na powrót do normalności w każdym obszarze życia społecznego. Wywodzimy się ze wspólnot lokalnych co pozwala nam racjonalnie definiować potrzeby społeczne i sprawiedliwie je realizować. Dzisiaj potrzeba spokoju i pokoju. Nie doprowadzą do tego środowiska, które żywią się atakiem. Do spokoju doprowadzą ci, którzy głęboko wierzą, że normalność, wspólnota i racja stanu ma ogromny sens. Jesteśmy gwarantem odbudowy wspólnoty. Wierzymy, że taka Polska jest możliwa. Bez tego nie ma wspólnego mianownika, któremu na imię: Polska. 

Odczuwamy wielką radość, że dzięki Państwa głosom możemy przyczynić się do nadejścia oczekiwanej zmiany w kraju. Wierzymy i wiemy, że przyszłość dla wszystkich będzie lepsza! Dlatego Polskie Stronnictwo Ludowe pod przywództwem prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza, posła na Sejm RP z naszego okręgu, deklaruje chęć pracy dla Polski, Ziemi Bocheńskiej i całego regionu. Jeszcze raz dziękujemy za każdy oddany na nas głos, kończąc hasłem tegorocznej kampanii: „Dość kłótni, do przodu”.

W imieniu prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniaka-Kamysza
oraz całego środowiska Samorządowców i Ludowców z Powiatu Bocheńskiego
dr inż. Ryszard Drożdżak

Najnowsze materiały Partnerów