R e k l a m a

Futsal: W sobotę domowy mecz BSF

-

W ostatni domowy mecz BSF przed serią wyjazdów. O 19:00, w hali widowiskowo – sportowej, ekipa z Bochni podejmować będzie czwartą drużynę FOGO Futsal Ekstraklasy – GI Malepszym Arth Soft Leszno.

Zespół z Leszna to czwarty zespół minionej kampanii Ekstraklasy. O brąz nasi sobotni rywale nieznacznie przegrali z Piastem Gliwice. Od początku tego sezonu drużyna z Wielkopolski dąży do poprawy tego wyniku – z piętnastoma punktami plasuje się tuż za TOP 3 i jak dotąd nie przegrała żadnego z siedmiu rozegranych spotkań. W trzech pierwszych kolejkach Leszno odniosło trzy wygrane: z Dremanem Opole 3:0, z Widzewem Łódź 7:5 oraz Clearexem Chorzów 8:3. Potem przytrafiły się trzy remisy: z AZS UW Wilanów 1:1, Piastem Gliwice 3:3 i w derbach z Red Dragons Pniewy 2:2. W ubiegły weekend lesznianie powrócili na zwycięską ścieżkę, ogrywając u siebie FC Toruń 8:3.

Najskuteczniejszym graczem naszych przeciwników jest Jakub Kąkol, który siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Zanim w wewnętrznej klasyfikacji w zespole plasują się Rajmund Siecla i Krzysztof Konopacki – obaj z czterema golami na koncie. Z pewnością na uwagę zasługuje także Daniel Gallego Garcia, który w tym sezonie zaliczył aż siedem asyst.

Bochnianie jak na razie grają ze zmiennym rezultatem: nas koncie mają 3 zwycięstwa, 3 porażki i 1 remis. Z 10 punktami plasują się na ósmej pozycji w tabeli.

Początek meczu o 19. Bilety dostępne są TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023