R e k l a m a

Rozdziele. Pijany kierowca miał prawie 3 promile i wiózł 4-letniego syna

-

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał pijany kierowca z Żegociny, którego policjanci zatrzymali w niedzielny poranek na drodze wojewódzkiej 965 w Rozdzielu.

W niedzielę rano policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni w centrum Rozdziela (gmina Żegocina) przeprowadzali kontrole trzeźwości kierujących pojazdami. Około godziny 08:45 kierujący osobowym Audi na ich widok zawrócił i gwałtownie przyspieszając odjechał w kierunku drogi wojewódzkiej numer 965.

Policjanci ruszyli za nim włączając sygnały świetlne i dźwiękowe – kierowca zatrzymał się po około 300 metrach.

Jak wykazała kontrola, za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec gminy Żegocina. Wynik badanie trzeźwości wskazał wynik… prawie 3 promile. Okazało się też, że kompletnie pijany kierowca w pojeździe przewoził swojego 4-letniego syna.

– Kierującemu zatrzymano już prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo, którym jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat oraz grzywna – wylicza rzecznik bocheńskiej policji sierż. sztab. Daniel Bułatowicz.

źródłoKPP Bochnia

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc