R e k l a m a

Dziewin. 11 listopada III Niepodległościowy Turniej Strzelecki

-

Dla uczczenia 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Klub Strzelecki LOK „PUSZCZA” Dziewin zaprasza w sobotę 11 listopada w godz. 16.00-18.00 na otwarty III Niepodległościowy Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Drwinia. Zawody w strzelaniu z karabinka pneumatycznego odbędą się na strzelnicy pneumatycznej w Domu Kultury w Dziewinie.

Przewidziano 4 kategorie:

  • juniorzy – dzieci do 13 lat,
  • młodzicy – w wieku 13-18 lat (roczniki 2005-2010),
  • kobiety,
  • mężczyźni.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Konkurencja polega na oddaniu 5 strzałów próbnych oraz 5 strzałów ocenianych z karabinka pneumatycznego będącego na wyposażeniu organizatora do tarcz o wymiarach 14×14 cm umieszczonych w odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego w postawie stojącej. Dla ułatwienia dzieci do lat 13 mogą korzystać z podpórki pod karabinek wyposażony dodatkowo w celownik kolimatorowy.

Zapisy prowadzone są w Świetlicy Domu Kultury (przy strzelnicy) od godz. 15.45 do czasu umożliwiającego zakończenie turnieju o godz. 18.00. Dekorację zawodników przewiduje się około 18.30. Zwycięzcy otrzymają puchary, a za uzyskanie miejsca na podium każdy otrzyma medal i okolicznościowy dyplom.

Organizatorem Turnieju jest Klub Strzelecki Ligi Obrony Kraju „PUSZCZA” Dziewin, a nagrody sfinansowane zostały ze środków GKRPA UG w Drwini.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc