R e k l a m a

MDK. W czwartek „Podróże na dużym ekranie”: Rzym i egipska oaza

-

W najbliższy czwartek 9 listopada o godz. 18.00 w dużej sali kina Regis w Bochni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Podróże na dużym ekranie”. Tym razem będzie można obejrzeć obrazy dwojga a w zasadzie trojga autorów: debiutującego Sławomira Usarza „Rzymskie obrazki. Impresje z podróży” oraz znanego już „ekranowym podróżnikom” duetu Lucyny i Zdzisława Wawszczyków „Oaza Siwa. Opowieść o podróży poza utartymi szlakami”.

Autorzy pokazanych do tej pory w ramach cyklu prezentacji zawiązali Bocheński Klub „Videofani” działający jako sekcja Miejskiego Domu Kultury w Bochni. Klub, w zamyśle jego inicjatorów, ma umożliwić amatorom fotografii i filmowania obejrzenie relacji z wypraw widzianych oczami innych podróżników jak i pokazanie własnych filmów lub prezentacji z ciekawych miejsc.

Spotkania klubowe odbywają się regularnie, co drugi miesiąc w pierwszą jego środę. Naprzemiennie ze spotkaniami klubowymi odbywają się seanse w ramach cyklu „Podróże na dużym ekranie”, tak więc kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 6 grudnia – szczegóły na stronie MDK w zakładce „sekcje” oraz na facebookowym profilu klubu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia