R e k l a m a

Powiat bocheński. Konkurs „Eko-Selfie z Klimatem” dla uczniów szkół średnich

-

Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza do udziału w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Konkurs skierowany jest uczniów szkół średnich z terenu Powiatu Bocheńskiego i zachęca do promowania zachowań przyjaznych środowisku i przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Jak wziąć udział?

  • Zrób zdjęcie lub nakręć krótki filmik (maksymalnie 30 sekund) promujący ekologiczne i przyjazne środowisku zachowania.
  • Przesłać prace na adres [email protected] lub dostarczyć na nośniku z dopiskiem „Eko-Selfie z Klimatem” na Dziennik Podawczy Starostwa Powiatowego w Bochni.

Nagrody:

Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, a zwycięzcy otrzymają główne nagrody, które pomogą im w dalszym zaangażowaniu w ochronę naszej planety. Do zgarnięcia m.in. hulajnoga, howerboard czy głośniki.

Terminy:

  • Rozpoczęcie konkursu: 07.11.2023 r.
  • Zakończenie konkursu: 30.11.2023 r.
  • Ogłoszenie wyników: 14.12.2023 r.

O czym warto pamiętać?

  • Twoje zdjęcie lub filmik powinny promować zachowania przyjazne środowisku, takie jak recykling, oszczędzanie energii, ograniczanie plastiku, sadzenie drzew, czy cokolwiek innego, co pomaga w przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym.
  • Zachęcamy do oryginalności i kreatywności, więc baw się dobrze, tworząc swoje dzieło!

Dołącz do Eko-entuzjastów i weź udział w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Dziel się swoimi pomysłami na ekologiczne życie i pomóż nam chronić naszą planetę!

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie są na plakacie oraz w regulaminie (można go znaleźć na stronie internetowej starostwa – link TUTAJ).

Konkurs organizowany jest w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA pn. „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia