R e k l a m a

Basen w Bochni. Trwają zapisy na Maraton Pływacki EKIDEN 2023

-

Jak już informowaliśmy w sobotę 18 listopada w Krytej Pływalni w Bochni zostanie zorganizowane jedno z największych w Polsce wydarzeń popularyzujących pływalnie – Drużynowy Maraton Pływacki EKIDEN 2023. Na wydarzenie zaprasza Kryta Pływalnia w Bochni oraz Stowarzyszenie Triathlon Team Bochnia.

Impreza polegać będzie na wspólnym przepłynięciu dystansu maratońskiego tj. 42 km i 195 m na każdej pływalni, na której odbędzie się Ekiden. Dystans ten zostanie pokonany wspólnym wysiłkiem kilkunastu zespołów liczących max. 10 osób, których zadaniem będzie przepłynięcie od 1 km do 2 km, w takim systemie, aby wszyscy uczestnicy razem pokonali maraton na każdej pływalni, która będzie brała udział w wydarzeniu.

  • Zapisy: wypełnij formularz dla swojej drużyny i zostaw go w kasie pływalni lub prześlij na adres e-mail: [email protected]
  • Zbierz co najmniej czteroosobową drużynę, wybierz dystans (1 km albo 1,5 km albo 2 km) i zaplanuj/uzgodnij z nami godzinę startu.
  • Dopasuj dystans do możliwości członków Twojego zespołu (pamiętaj wszystkie drużyny łącznie mają pokonać dystans maratoński).
  • Baw się dobrze podczas pływackiego święta i odbierz pamiątkowy medal oraz dyplom.

Dla wszystkich zapisanych uczestników imprezy będzie dostępna strefa rekreacyjna oraz sauna na hali basenowej.

W czasie bocheńskiej edycji maratonu pływackiego EKIDEN na uczestników będzie czekać FOTOBUDKA (w holu pływalni), a także liczne niespodzianki ufundowane przez sponsorów, którymi są: Kopalnia Soli „Bochnia”, Krowkomania.pl, Restauracja Stara Piwnica Bochnia, COBER – Osiedle Panorama.

Więcej informacji na stronie internetowej Krytej Pływalni w Bochni – bezpośredni link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia