R e k l a m a

Narkotyki. 32-latek z Bocheńszczyzny zatrzymany w Wieliczce

-

Funkcjonariusze z Wieliczki zatrzymali w weekend 27-letnią wieliczankę oraz 32-letniego mieszkańca powiatu bocheńskiego. Kryminalni znaleźli przy nich łącznie około 150 gramów marihuany i amfetaminy. Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty.

W sobotę 18 listopada ok. godziny 22:00 wieliccy kryminalni udali się w rejon ul. Szpunara w Wieliczce, gdzie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Fiat Panda. W pojeździe była 27-letnia mieszkanka Wieliczki oraz 32-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego. Przy kobiecie funkcjonariusze znaleźli ponad 12 gramów marihuany, w samochodzie były jeszcze trzy woreczki strunowe z zawartością amfetaminy o wadze ok. 15 gramów, należące do 32-letniego kierującego. 

Funkcjonariusze przeszukali też mieszkania obojga zatrzymanych. W lokalu zamieszkiwanym przez 27-latkę, policjanci znaleźli plastikowy pojemnik z zawartością ponad 120 gramów marihuany. Wszystkie znalezione narkotyki zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. 

32-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast 27-letniej kobiecie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, kara do 10 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia