R e k l a m a

W niedzielę mecz BSF Bochnia – Legia Warszawa

-

W niedzielę BSF spróbuje podtrzymać świetną dyspozycję ze środy. Zadanie jednak do łatwych należeć nie będzie – do Bochni zawita bowiem szósty zespół w tabeli i jeden z głównych rywali o miejsce w play-off – Legia Warszawa.

Futsalowa sekcja Legii istnieje od kilku lat, a od 2021 roku występuje na parkietach Ekstraklasy. W ubiegłym sezonie klub zajął jedenaste miejsce, o punkt wyprzedzając BSF. Obecnie Legioniści plasują się na szóstej pozycji. W dorobku mają dwadzieścia dwa „oczka”, na które złożyło się sześć zwycięstw i jeden remis. Zespół z Warszawy jak dotąd przegrał czterokrotnie. Od dwóch kolejek „Wojskowi” pozostają niepokonani, zwyciężając Leszno 4:3 i FC Toruń 7:2.

Prym wśród naszych niedzielnych rywali wiedzie duet Brazylijczyków – Davidson Silva i Andre Luiz. Obaj na koncie mają po dziewięć goli. W zespole niezłym dorobkiem pochwalić mogą się również Rui Pinto (sześć trafień) oraz Mikita Storożuk i Michał Klaus (po pięć bramek).

W ubiegłym sezonie Legia ani razu nie zdołała pokonać bochnian. Na hali widowiskowo – sportowej, w pierwszym dla BSF meczu w Ekstraklasie, padł wynik 6:3. Z kolei w Warszawie nasza drużyna zwyciężyła 5:3. Obie drużyny rywalizowały ze sobą latem, w finale turnieju, którego „Wojskowi” byli gospodarzem. I tym razem górą był zespół z Małopolski, wygrywając 6:3.

Początek spotkania o godzinie 17, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Poniatowskiego 32.
Bilety dostępne są TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024