R e k l a m a

Futsal. Łukasz Biel: „Ja takiej publiczności jeszcze tutaj nie widziałem”

-

Jeden z bohaterów niedzielnej potyczki BSF ABJ Powiat Bochnia z Legią Warszawa – Łukasz Biel, cieszył się po meczu z wypełnionych trybun hali widowiskowo-sportowej.

Po bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu Bochnia wygrała 4:3, a Łukasz Biel zdobył dwie bramki.

– Zaczęliśmy dość – można powiedzieć – niemrawo, przegrywaliśmy… Dopiero złapaliśmy swój rytm pod koniec pierwszej połowy – analizował w pomeczowym wywiadzie Biel. – Był to dla nas bardzo istotny mecz z prostej przyczyny: jeśli byśmy go przegrali, to ta górna siódemka by nam odjechała, a tak to dołączyliśmy do niej. Cieszymy się z tego, bo ciężko pracujemy na treningach, żeby w tej pierwszej ósemce być i z takimi zespołami jak Legia rywalizować jak równy z równym.

Zawodnik BSF podkreślił również radość z dużej frekwencji na trybunach. – Ja tutaj gram pierwszy sezon, takiej publiczności jeszcze tutaj nie widziałem. Żywiołowo reagowali na każde nasze dobre zagranie, na bramki, na podania. Myślę, że marka rywala też przyczyniła się do tak licznego przybycia publiczności. Fantastyczny mecz, fantastyczne emocje.

Chorwacki trener BSF Antun Bačić w pomeczowym wywiadzie nie krył zadowolenia:

– Uważam, że to był fantastyczny mecz do oglądania, mnóstwo dobrych indywidualnych i zespołowych zagrań, kilka niezłych goli, sytuacja na boisku co chwilę się zmieniała. To spotkanie było jednym z najlepszych jakie zagraliśmy w tym sezonie – ocenił szkoleniowiec.

Galeria zdjęć z meczu – TUTAJ

Skrót spotkania:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia