R e k l a m a

Gdów. Ukradł z samochodu portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi i gotówką

-

5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który ukradł portfel z zaparkowanego samochodu. Policjanci szybko ustalili sprawcę – został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

24 listopada policjanci Komisariatu Policji w Gdowie otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela do jakiej miało dojść w miejscowości Zręczyce:

Pokrzywdzona przekazała policjantom, że portfel wraz z pieniędzmi, dokumentami oraz kartami bankomatowymi, znajdował się w samochodzie. Kobieta na kilka godzin pozostawiła swój pojazd, kiedy wróciła zauważyła brak portfela.

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. Rozpytano szereg osób w tym właścicieli oraz ekspedientów okolicznych placówek handlowych, zabezpieczono monitoringi. To pozwoliło policjantom na wytypowanie sprawcy, 39-letniego mieszkańca gminy Gdów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Jednocześnie wskazał miejsce, gdzie wyrzucił portfel. Pieniądze jak oświadczył, wydał na zakupy. We wskazanym miejscu policjanci znaleźli i zabezpieczyli łupy.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc