R e k l a m a

Mikołajkowy koncert gordonowski w Kopalni Sztuki Bochnia

-

Kopalnia Sztuki Bochnia (Rynek 16) zaprasza na biletowaną imprezę. W sobotę 9 grudnia o godz. 10.00 odbędzie się mikołajkowy koncert gordonowski.

Koncert gordonowski przeznaczony jest dla dzieci do 4 lat. Celem koncertu jest umuzykalnienie dzieci. Bogactwo muzyki jakie prezentowane jest podczas występu (różne skale, rytmy, różnorakie metrum) ma za zadanie wzbogacić język muzyczny jakim w przyszłości dzieci będą się posługiwać.

Podczas koncertu wykonawcy będą grać na instrumentach takich jak gitara, pianino, skrzypce czy akordeon. Jednak trzonem całego występu jest śpiew wielogłosowy. Prezentowane piosenki śpiewane będą bez tekstu (tylko na neutralnych sylabach) w celu skupienia uwagi dzieci na muzyce, jej linii melodycznej, rytmie i harmonii.

Koncert gordonowski to wspaniała zabawa i bogate doświadczenie muzyczne owocujące w przyszłości lepszym zrozumieniem języka muzycznego.

Organizator: Grupa Papaja z Gdowa.

Prowadzący:

  • Tomasz Kurnik – certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich. Pasjonat edukacji muzycznej opartej na Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona. Muzyk, gitarzysta, kompozytor.
  • Joanna Pudlik – nauczycielka edukacji przedszkolnej, skrzypaczka, pasjonatka kultury i muzyki tradycyjnej.
  • Małgorzata Bednarczyk – artystka, dyrygentka, nauczycielka muzyki, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Z pasja i zaangażowaniem rozwija talenty swoich uczniów. Ważną część jej artystycznej aktywności stanowi działalność charytatywną.

Bilety do nabycia on line – link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc