Futsal. Wygrana BSF z Sośnicą Gliwice. Cabalceta i Pereira znów z trafieniami! – ZDJĘCIA, skrót WIDEO

-

W piątkowym meczu Futsal Ekstraklasy zespół BSF ABJ Powiat Bochnia pokonał na własnym parkiecie Sośnicę Gliwice 7:3. Po dwa gole zdobyli najlepsi strzelcy bocheńskiego zespołu – Minor Cabalceta (MC7) i grający z numerem „4” Pedro Pereira (PP4).

Bochnianie przystąpili do tego meczu bez Łukasza Biela (pauzował za żółte kartki).

Świetne spotkanie rozegrał Minor Cabalceta – pierwszą bramkę zdobył już w 17 sekundzie, kolejną strzelił gościom na koniec pierwszej połowy, do szatni. Po drodze wywalczył rzut karny, którego na gola zamienił Pedro Pereira, a w drugiej połowie asystował przy trafieniu Brazylijczyka.

Piękne gole dla Bochni strzałami z dystansu zdobyli tego wieczoru także Sebastian Leszczak oraz Wojciech Przybył.

Zwycięstwo BSF znów oglądało mnóstwo kibiców. W hali pojawiła się też skromna grupa fanów z Gliwic, którzy starali się głośno wspierać swoją drużynę.

W tej rundzie zespołowi z Bochni pozostało do rozegrania już tylko jedno spotkanie – za tydzień (znów u siebie) z Eurobusem Przemyśl.

BSF ABJ Powiat Bochnia – Sośnica Gliwice 7:3 (4:2)

1:0 – Minor Cabalceta 1′
1:1 – Michał Tkacz 5′
2:1 – Stanisław Krawiec (sam.) 10′
2:2 – Paweł Barański 13′
3:2 – Pedro Pereira 17′ (k)
4:2 – Minor Cabalceta 20′