Koszykówka. Kolejne zwycięstwo Contimax MOSiR Bochnia – ZDJĘCIA

-

W sobotnim meczu koszykarki Contimax MOSiR Bochnia pokonały na własnym parkiecie PZU Ślęzę II Wrocław różnicą 20 punktów.

Po dwóch pierwszych kwartach rywalki mogły jeszcze mieć nadzieję na nawiązanie walki, ale w trzeciej i czwartej części gospodynie zdobyły przewagę, którą do końca meczu systematycznie powiększały.

Contimax MOSiR do zwycięstwa poprowadziła kapitan Anna Krawiec, która rzuciła 22 punkty i miała 13 zbiórek. Dobry występ zanotowały także Małgorzata Zuchora (20 pkt, w tym 4/5 za trzy) oraz Katarzyna Kocaj (19 pkt, 7 zbiórek).

Warty odnotowania jest wyczyn klubowej wychowanki Gabrieli Rak, która w drugim meczu z rzędu, grając tym razem przez 20 minut, zanotowała ponownie 100-procentową skuteczność: rzuciła 10 punktów (4×2 plus 2 osobiste), dokładając do tego 3 asysty i 4 przechwyty.

Contimax MOSiR Bochnia – PZU Ślęza II Wrocław 86:66

W kwartach: 20:17, 17:20, 29:20, 20:9

Bochnia: Krawiec 22, Zuchora 20, Kocaj 19, Duchnowska 12, Rak 10, Bukowczan 3, Zając 0, Więcek 0, Gołas 0, Lipińska DNP.

Wrocław: Łata 16, Skowron 14, Murat 12, Suwała 7, Wołowiec 6, Kurkowiak 6, Flaszyńska 5, Kaciuba 0, P. Welc 0, N. Welc 0.