R e k l a m a

Pirat drogowy złapany w Baczkowie. Dostał wysoki mandat

-

2000 zł mandatu oraz 14 punktów karnych otrzymał 48-letni kierowca volkswagena, który wczoraj w Baczkowie przekroczył dozwoloną prędkość aż o 61 km/h. Mężczyźnie zatrzymano też czasowo prawo jazdy.

W poniedziałek (11 grudnia br.) w Baczkowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole miejsca zagrożonego wyznaczonego w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Według oznaczeń na odcinku drogi wojewódzkiej numer 965 w tej miejscowości miało dochodzić do przekraczania dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami.

Tuż przed godziną 11 miernikiem prędkości skontrolowany został osobowy volkswagen, jadący w kierunku Proszówek. Wskazana prędkość pojazdu to aż 111 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali więc kierującego tym pojazdem i podjęli wobec niego czynności, przedstawiając równocześnie powód kontroli.

48-latek z województwa mazowieckiego nie kwestionował popełnionego naruszenia i przyjął nałożony przez policjantów mandat karny w wysokości 2000 złotych. Na jego konto trafiło również 14 punktów karnych. W związku z tym, że do wykroczenia doszło w obszarze zabudowanym mężczyzna stracił również prawo jazdy – zostało ono obligatoryjnie zatrzymane na 3 miesiące.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia