R e k l a m a

Judo. 17 medali zawodników MOSiR Bochnia w Wolbromiu

-

Doskonałe informacje napłynęły z Wolbromia, gdzie w miniony weekend odbywał się Turniej Rankingowy Młodzików, Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych i Juniorów oraz Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo. Zawodnicy MOSiR Bochnia zdobyli 17 medali i trzykrotnie drużynowo stanęli na podium.

W dwudniowym turnieju (16-17 grudnia) wystąpiło 209 zawodników, reprezentujących 21 klubów z 5 państw: Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski.

Zawodnicy MOSiR Bochnia w dwudniowych zawodach (16-17 grudnia) pod opieką trenera Grzegorza Maja wywalczyli 17 medali (9 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych), 1. miejsce drużynowo w kategorii dzieci, 2. miejsce w młodzikach i 3. miejsce drużynowo w całym turnieju.

Wyniki MOSiR Bochnia:

W pierwszym dniu zawodów walczyli juniorzy i młodzicy.

juniorki

1. Justyna Wojcieszek
3. Julia Rybka

juniorzy

2. Filip Oleksy
3. Michał Budzyn, Szymon Mierzwiński

młodziczki

1. Weronika Stachera

młodzicy

1. Norbert Alfawicki
3. Błażej Zych

W niedzielę na matach walczyły starsze dzieci.

dzieci

1. Konrad Krzywda, Wojciech Wójcik, Grzegorz Wójcik, Jan Genibor, Kasia Alfawicka, Mariusz Maj,
2. Jagoda Ulas, Paulina Kicka,
3. Wojciech Kluz.

Końcowa klasyfikacja drużynowa:

  1. Budowlani Sosnowiec
  2. Wisła Kraków
  3. MOSiR Bochnia

Poziom zawodów był bardzo wysoki – mówi trener Grzegorz Maj. – Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z tych ostatnich zmagań, jak i wyników naszych judoków w całym, mijającym roku.

Opisywany wyżej turniej był ostatnim w tym roku kalendarzowym – mówi Sabina Bajda, dyrektor MOSiR Bochnia. – Dziękuję trenerom za cały rok pracy i wyniki, zawodnikom za zaangażowanie, rodzicom za pomoc – dodaje.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia