R e k l a m a

Bochnia. 100 świątecznych paczek od firmy Cober dla potrzebujących

-

Po raz czwarty firma Cober ufundowała świąteczne paczki, które są przekazywane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bochni osobom najbardziej potrzebującym.

Spółka deweloperska, która buduje w Bochni m.in. os. Panorama, już po raz czwarty sfinansowała 100 świątecznych paczek z produktami spożywczymi. Znaczna część z nich już została rozdysponowana, a wszystkie mają trafić do wskazanych przez MOPS rodzin najpóźniej w piątek.

70 paczek trafi do rodzin, a 30 do osób samotnych. – To już czwarta edycja bardzo udanej i sprawnej współpracy z firmą Cober. Bardzo dziękuję za tę inicjatywę. Bardzo chciałbym podkreślić, że co roku dzieje się to z inicjatywy firmy Cober. To nie my zwracamy się z prośbą, czekamy na tę inicjatywę, ale za każdym razem jest to inicjatywa firmy – powiedział podczas czwartkowego briefingu prasowego Norbert Paprota, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bochni.

Cieszymy się, bo w znaczący sposób wspiera to rodziny, które znajdują się w potrzebie. W naszej ocenie te paczki są bogate i nie są pomocą pozorowaną, a rzeczywistą pomocą, która wesprze rodziny w przygotowaniu tych świąt – dodał Norbert Paprota.

Z naszej strony serca nie zabraknie. Oby te towarzyszące zewnętrzne warunki pozwalały, aby to serce było coraz większe. Życzmy sobie tego, ale proszę się nie martwić, przypomnimy się za rok – przyznał Marek Słodki ze spółki Cober, dodając: – Naszą radością jest móc uczestniczyć w tak wielu wigiliach, w tylu domach, chociaż w tak drobnym stopniu.

Boże Narodzenie to czas szczególny, mamy większą skłonność do tego, żeby się dzielić tym dobrem, które nas otacza. Trzeba też zauważyć, że ta akcja nabiera takiej rutyny, ale w dobrym znaczeniu. To nie jest pierwsze, ale kolejne. W związku z tym zauważam ten odruch serca, który jest tak hojny, okazały. Przecież tu nie chodzi o parę torebek, które są tutaj, ale o znacznie większą ilość rzeczy, które komuś są potrzebne. Dziękuję państwu za kontynuowanie tej potrzebnej akcji – powiedział Stefan Kolawiński, burmistrz Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc