R e k l a m a

Starostwo Powiatowe w Bochni zachęca do zbiórki dla schroniska w Borku

-

Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza wszystkich do włączenia się w akcję pomocy dla podopiecznych schroniska dla zwierząt w Borku.

Jak już informowaliśmy nadciągnęły silne mrozy, dlatego schronisko w Borku zwróciło się z apelem o adopcje tymczasowe, gdyż psie budy nie są przystosowane do tak niskich temperatur. Na tę chwilę, dzięki dobrym sercom naszych mieszkańców dom tymczasowy znalazło ponad 70 psów (link do naszej publikacji TUTAJ).

W schronisku nadal są psiaki, które potrzebują tymczasowych domów, dlatego akcja jest kontynuowana. Wystarczy pojawić się w Borku w godz. 9.00-16.00. Telefon kontaktowy: 574 335 112.

– Wiemy, że część z tych osób, które zdecydowały się przygarnąć tymczasowo psa, szuka dla nich domów na stałe. Mamy jednak świadomość, że spora część zwierzaków wróci do schroniska, dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę karmy i niezbędnych artykułów – poinformowali urzędnicy bocheńskiego starostwa.

Co można przynieść?

  • sucha karma dla psów i kotów,
  • mokra karma dla psów i kotów,
  • koce i pledy,
  • smycze i obroże,
  • zabawki dla zwierząt,
  • środki czystości (żwirek, płyny do dezynfekcji),
  • ręczniki.

Gdzie dostarczyć rzeczy? Karmę i inne produkty można dostarczyć na Dziennik Podawczy Starostwa Powiatowego w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31 w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 8.00-16.00, wtorek-piątek 7.30-15.30).

Wasze wsparcie jest nieocenione dla każdego włochatego przyjaciela. Każdy gest dobroci przynosi uśmiech na futrzanym pyszczku! Razem możemy uczynić dużo dla tych potrzebujących. Dziel się tą informacją i dołącz do naszej akcji pomocy! – przekazali urzędnicy.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Promocji pod nr tel. 14 615 37 73.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia