R e k l a m a

Trzecia Droga idzie razem do wyborów samorządowych

-

Polska 2050 i Polskie Stronnictwo Ludowe jako Trzecia Droga utworzą wspólny komitet wyborczy do sejmików, powiatów i gmin — poinformowali w czwartek liderzy tych ugrupowań Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Decyzję ogłoszono dziś na wspólnej konferencji w Grodzisku Mazowieckim, odbywającej się pod hasłem „Trzecia Droga dla dużych i małych ojczyzn”.

W niedawnych wyborach parlamentarnych komitet Trzecia Droga zdobył trzeci wynik (za PiS i KO), uzyskując poparcie 14,4 proc. wyborców.

– Musimy pamiętać, że proces zmiany dopiero się zaczął, na pewno nie skończył. Widzimy dobrze po tym, co dzieje się też w kraju, jak ta zmiana będzie długa, jak dużo pracy wymaga — mówił Szymon Hołownia. Z kolei lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślał: – Teraz przed nami kolejny etap, bardzo ważny etap pokazania, że Trzecia Droga jest dalej ze sobą, jedzie dalej.

Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu – wybierać będziemy radnych sejmiku, radnych powiatu, radnych miast i gmin, a także wójtów i burmistrzów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia