R e k l a m a

Łapanów. Przewodnicząca rady gminy ogłosiła start w wyborach na wójta

-

Przewodnicząca Rady Gminy Łapanów Celina Jacewicz ogłosiła w sobotę, że wystartuje w wyborach na stanowisko wójta Gminy Łapanów (obecnie wójtem jest Andrzej Śliwa). To pierwsza osoba w powiecie bocheńskim, która oficjalnie poinformowała o swoim starcie w zbliżających się wyborach samorządowych.

53-letnia Celina Jacewicz jest obecnie przewodniczącą łapanowskiej rady gminy, do której weszła w 2018 roku z listy Prawa i Sprawiedliwości. To jej trzecia kadencja w radzie gminy. W 2019 wystartowała z listy PiS w wyborach do Sejmu (zdobyła ponad 900 głosów). Nie poinformowano jeszcze, czy w nadchodzących wyborach na wójta startować będzie pod szyldem partyjnym, czy z ramienia lokalnego komitetu.

Zdecydowałam się kandydować na to stanowisko, ponieważ uznałam, że czas wziąć sprawy w swoje ręce. Ja znam bardzo dobrze problemy naszych mieszkańców, rozterki, z którymi borykamy się na co dzień, dlatego tym bardziej uważam, że musimy to zrobić razem. Razem dla naszej gminy! – przekonuje Celina Jacewicz.

Przewodnicząca Rady Gminy Łapanów wystartuje pod hasłem „Razem dla gminy Łapanów”. Jak podkreśla, „nadchodząca kadencja będzie pełna wyzwań, nowych szans i nowych zobowiązań”. – Dlatego już teraz należy myśleć o tym, jak będzie wyglądać gmina Łapanów nie dzisiaj, nie jutro, ale za pięć, dziesięć, czy piętnaście lat.

Celina Jacewicz deklaruje, że chce być „wójtem pozostającym w stałym kontakcie z mieszkańcami, a swoje obowiązki realizować w sposób dynamiczny, odważny i skuteczny”. – Wójt powinien być sprawnym i efektywnym menedżerem – zaznacza.

W komunikacie rozesłanym do mediów, kandydatka poinformowała, że swoje cele, pomysły na rozwój gminy oraz program wyborczy, przedstawi po oficjalnym starcie kampanii.

Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu.

Zobacz też felieton: Zostały tylko 3 miesiące do wyborów radnych, burmistrzów i wójtów

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc