R e k l a m a

Biblioteka. Promocja książki o wędrówce do Santiago de Compostela – ZDJĘCIA

-

We wtorek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni odbyło się spotkanie autorskie z Maciejem Młynarczykiem promujące jego książkę pt. „Idę, słuchając życia. Prawdziwa historia” o wędrówce do Santiago de Compostela. Wydarzenie zorganizowano w ramach cyklu „Literacki debiut. Czytamy!”, a poprowadziła je Alicja Imiołek.

Maciej Młynarczyk na co dzień mieszka i pracuje w Anglii. Autor, ale również mentor, coach i mówca motywacyjny. Jego książka to opowieść o niezwykłej podróży. Opowiada o samotnej pieszej wędrówce do Santiago de Compostela, gdzie pokonał ponad 860 km, głównie nocą, co jest prawdopodobnie unikalnym osiągnięciem na skalę światową.

Jego doświadczenie i spostrzeżenia z tej podróży to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego kto szuka inspiracji do pokonywania życiowych wyzwań. A wszystko zaczęło się od przeczytania książki „Pielgrzym” Paula Coelho, ponad 20 lat temu i powiedzenia sobie „że ja kiedyś też pójdę”.

To marzenie spełnił, w ubiegłem roku, a dowodem na to jest książka. W drodze był 28 dni. Książkę zaczął pisać od pierwszego dnia podróży, wszystko zapisywał, robił zdjęcia i wysyłał e-mailem, na wypadek, gdyby stracił zeszyt z notatkami. Nie jest to pierwsza książka autora, a czwarta, jednak pierwsza, którą wydał.

Czytelnicy mogą przeżyć doświadczenia opisane w książce w bardzo wyjątkowy sposób. Wszystko to za sprawą niestandardowej formy, w jaką została złożona – otóż, po każdym przeczytanym rozdziale związanym z podróżą bohatera, jest umieszczony QR code, po którego zeskanowaniu czytelnik przenosi się do wydarzeń oraz w miejsca, o których właśnie przeczytał. Są to relacje złożone ze zdjęć oraz nagrań swych przemyśleń, które towarzyszyły autorowi podczas jego podróży.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia