R e k l a m a

Promocja albumu o Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem” – ZDJĘCIA

-

W czwartek w kinie Regis w Bochni odbyło się spotkanie promocyjne albumu podsumowującego 16. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. To fotograficzna dokumentacja wydarzenia, które na stałe wpisało się w artystyczny pejzaż Bochni.

W programie spotkania był m.in. występ uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego w Bochni, muzyczna integracja w filmowej pigułce, projekcja teledysku laureatów do utworu „Bo to jest miłość” z operetki Księżniczka Czardasza. Twórcami prezentowanych filmów byli Monika Meleń i Roman Piotrowski.

Ponadto wręczono podziękowania sponsorom oraz osobom zaangażowanym w realizację festiwalu. Zwieńczeniem wieczoru był recital Magdaleny Marciniszyn i Krzysztofa Omieczyńskiego – zdobywców GRAND PRIX 16. edycji Festiwalu.

Każdy kto pojawił się w kinie mógł otrzymać wydawnictwo albumowe, a także porozmawiać z twórcami.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci”. Współpraca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego. Patronat honorowy: Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Partner Główny: Województwo Małopolskie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Dofinansowano ze środków PFRON. Festiwal odbywa się w ramach projektu „Wizytówki Małopolski”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc