R e k l a m a

Rusza cykl spotkań dla kobiet w ciąży. W czwartek „Praktyczna wyprawka”

-

W czwartek 8 lutego o godz. 17.00 w bawialni Rerum w Galerii Bocheńskiej odbędzie się spotkanie „Dobry początek – praktyczna wyprawka”. Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu bezpłatnych edukacyjnych spotkań dla przyszłych rodziców organizowanych przez wolontariuszki Fundacji Rodzić po Ludzku.

Tematem pierwszego spotkania będzie wyprawka, czyli to, co nurtuje każdego rodzica – co kupić, czego nie kupować, jak wygodnie zaaranżować dziecięcy kącik? Spotkanie poprowadzi Monika Wiśniewska – położna, doradczyni laktacyjna, pomaga rodzicom w rozpoznawaniu potrzeb ich dzieci. Wspierać ją będzie Wanda Hałuniewicz – strażniczka Rodzić po Ludzku, doradca noszenia w chustach, instruktor masażu Shantala, doula oferująca wsparcie okołoporodowe (edukacja, rytuały, przygotowanie do hipnoporodu), prywatnie żona, mama trójki dzieci, entuzjastka życia blisko natury.

Kolejne spotkania odbędą się:

  • 7 marca – „Położna – Twoje wsparcie w ciąży, porodzie i połogu”,
  • 4 kwietnia – „Osoba bliska w porodzie i połogu”,
  • 16 maja – „Po co mi plan porodu? Czy poród w ogóle można zaplanować?” w ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Godnego Porodu 13-19 maja 2024 r.

Spotkania będą odbywały się w ramach programu „Obywatelki na straży godnego porodu” Fundacji Rodzić po Ludzku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024