R e k l a m a

Filip Pach kandydatem na burmistrza Bochni?

-

Jeszcze do poniedziałku mogą się rejestrować lokalne komitety wyborcze, które potem wystawią w wyborach kandydatów na radnych oraz wójtów i burmistrzów. Na liście pojawił komitet, którego nazwa sugeruje, kto będzie jego kandydatem na burmistrza Bochni.

W piątek zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców „Filip Pach i Bocheńska Wspólnota Samorządowa”.

Pod nazwą Bocheńska Wspólnota Samorządowa funkcjonuje klub w radzie miasta Bochnia, który stworzyła trójka radnych wybranych w 2018 roku z dwóch komitetów: Bocheńskie Porozumienie (Damian Słonina i Janusz Możdżeń) oraz Jedność Narodu – Wspólnota (Jerzy Lysy). W styczniu zapowiedzieli, że wystawią kandydata na burmistrza Bochni.

Zarejestrowana nazwa komitetu sugeruje, że będzie to 43-letni Filip Pach. To były, wieloletni piłkarz ręczny MOSiR Bochnia, były pracownik bocheńskiego magistratu, obecnie zatrudniony na kierowniczym stanowisku w Wodach Polskich.

W rozmowie z Bochnianin.pl Jerzy Lysy oficjalnie nie potwierdza, że Filip Pach będzie kandydatem na burmistrza, ale od razu dodaje, że karierą sportową oraz zawodową 43-latek już zdążył udowodnić, że ma wszelkie predyspozycje charakterologiczne oraz kompetencje do powierzenia mu odpowiedzialnych zadań.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc