Futsalowe emocje wracają do Bochni. W środę BSF podejmie Red Dragons Pniewy

-

W najbliższą środę stęsknieni kibice futsalu w Bochni będą mieli powód do radości. Po kilku tygodniach przerwy, emocje związane z rozgrywkami Futsal Ekstraklasy wracają do Hali Widowiskowo-Sportowej. W środę (9 października) o godzinie 18:00 drużyna BSF ABJ Powiat Bochnia zmierzy się z zespołem Red Dragons Pniewy.

Faworytem spotkania będą gospodarze. Nie tylko dlatego, że grać będą przed własną publicznością – wskazują na to pierwsze wyniki w lidze. Przebudowana w przerwie letniej drużyna z Bochni w trzech rozegranych dotąd spotkaniach jeszcze nie przegrała – dwukrotnie remisując na wyjazdach (z GI Malepszy Arth Soft Leszno 0:0 i z FC Reiter Toruń 1:1)oraz efektownie wygrywając u siebie z Legią Warszawa 8:2.

Z kolei ekipa Red Dragons Pniewy ma za sobą już cztery spotkania – pierwsze trzy przegrała, dopiero w ostatnią sobotę wreszcie udało się jej sięgnąć po zwycięstwo we własnej hali z Widzewem Łódź (6:2).

Czy BSF utrzyma swoją dobrą passę i przedłuży serię bez porażki? Początek meczu o godz. 18:00. Bilety do nabycia on-line TUTAJ.

Patronem medialnym BSF ABJ Powiat Bochnia jest Bochnianin.pl.