R e k l a m a

BSF przegrał ze Śląskiem Wrocław – ZDJĘCIA

-

Futsaliści BSF ABJ Powiat Bochnia przegrali w niedzielę przed własną publicznością z JAXAN Śląskiem Wrocław 1:3 w meczu Futsal Ekstraklasy.

Gospodarze przystąpili do tego meczu dzień po ogłoszeniu rozstania z dotychczasowym trenerem Tonim Correderą. Zespół poprowadził w zastępstwie dotychczasowy drugi trener Janusz Piątek. Początek spotkania dawał nadzieję na korzystny wynik – w 10. minucie prowadzenie gospodarzom dał Sebastian Leszczak. Do przerwy BSF utrzymał jednobramkową przewagę.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli jednak wrocławianie. W 27. minucie do remisu doprowadził Lion Ribeiro. Niestety 8 minut później goście cieszyli się już z objęcia prowadzenia (Maksym Woronin – 35′) – bramka padła po błędzie bramkarza Marka Karpiaka, który próbując rozpocząć akcję długim podaniem, podał niecelnie, wprost pod nogi przeciwnika. W końcówce, gdy bochnianie próbowali ratować remis grając z wycofanym bramkarzem, wynik ustalił Christopher Moen, trafiając na 3:1 dla gości.

Teraz w rozgrywkach ligowych 2 tygodnie przerwy.

BSF ABJ Bochnia – JAXAN Śląsk Wrocław 1:3 (1:0)

1:0 – Sebastian Leszczak (10’)
1:1 – Lion Ribeiro (27’)
1:2 – Maksym Woronin (35’)
1:3 – Christopher Moen (39’)

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia