R e k l a m a

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do 17. Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem”

-

Można już przesyłać zgłoszenia do udziału w 17. Małopolskim Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. W tym roku festiwal wystartuje 22 maja.

Organizatorzy zapraszają do magicznego świata dźwięków i emocji, gdzie muzyka staje się mostem, łączącym serca i umysły. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” to niezwykłe wydarzenie, które przekracza granice, łącząc pełnosprawnych z niepełnosprawnymi artystami w jednym harmonijnym brzmieniu. W tym roku warsztaty i koncerty zaplanowano w dniach 22-24 maja.

Zgłoszenia można przesyłać w trzech kategoriach: integracyjny duet muzyczny, zespół i kabaret. Kwalifikacje odbywają się na podstawie nadesłanych nagrań wideo, następnie uczestnicy są łączeni w tzw. integracyjne duety muzyczne (osoba niepełnosprawna – zdrowy rówieśnik). Podczas warsztatów w parach uczestnicy przygotowują wspólnie piosenkę, którą trzeciego dnia festiwalu prezentują na przesłuchaniach konkursowych z udziałem publiczności. Występują także zespoły i kabarety.

Występy na festiwalowej scenie to prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie talenty kwitną niezależnie od ograniczeń. Wraz z dźwiękami płynie przesłanie tolerancji i akceptacji, bo w festiwalowym świecie każdy głos jest ważny, każda melodia ma swoje piękno, a każdy uczestnik festiwalu wnosi niepowtarzalny kawałek siebie.

Jak zgłosić swój udział? Wystarczy wejść na stronę www.festiwal.bochnia.pl, wypełnić formularz i dołączyć próbkę swoich zdolności wokalnych. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca.

Do tej pory uczestników oceniały takie gwiazdy polskiej estrady jak m.in. Marek Piekarczyk, Artur Barciś, Ania Rusowicz, Grzegorz Hyży, Zbigniew Wodecki, czy Halinka Mlynkowa. Kto w tym roku będzie oceniał uczestników? Organizatorzy zdradzą niebawem…

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie „Kropla Dobroci”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc