R e k l a m a

🔸 Bocheńska „budowlanka””” i Bohle Polska: Wspólnie tworzymy przyszłość – WIDEO

Bocheński Zespół Szkół nr 2 oraz międzynarodowy koncern Bohle-Gruppe współpracują już od dziesięciu lat. To owocne partnerstwo łączy tradycję szkoły z renomą firmy Bohle Polska.

Dzięki temu połączeniu udało się wykształcić dziesiątki młodych specjalistów, którzy po ukończeniu nauki zawodu szybko znajdują stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Główne zalety tej współpracy to:

  1. Konkretne umiejętności: Bocheńska „budowlanka” oferuje klasę o profilu monter izolacji przemysłowych, gdzie uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności pod okiem ekspertów z cenionej i innowacyjnej firmy Bohle Polska.
  2. Stabilizacja: Firma Bohle Polska zapewnia umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu z pracownika młodocianego na pracownika etatowego.
  3. Wspólna wizja przyszłości: Zarówno Bohle Polska, jak i ZS nr 2 dążą do wspólnych celów, opartych na pasji, determinacji i zaangażowaniu.
  4. Profesjonalizm i wsparcie: Współpraca skutkuje tworzeniem nowych pokoleń profesjonalistów na wysokim poziomie, przy zachowaniu przyjaznej atmosfery i wsparciu na każdym etapie.

Warto postawić na naukę zawodu w Bocheńskim Zespole Szkół nr 2, gdzie można zdobyć nie tylko solidne wykształcenie, ale także gwarancję stabilnego zatrudnienia po szkole, atrakcyjne zarobki, umowę o pracę i przyjazną atmosferę.

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na www.bohle-rekrutacja.pl

Razem tworzymy przyszłość! 🌟

Najnowsze materiały Partnerów