R e k l a m a

Bochnia. W piątek w Hotelu Zalesie koncert Arkadiusza Obrzuta Postawy

-

W piątek 8 marca o godz. 19.30 w Hotelu Zalesie w Bochni z koncertem akustycznym wystąpi krakowski wokalista Arkadiusz Obrzut Postawa. Wstęp wolny. Możliwa rezerwacja miejsc.

Arkadiusz Obrzut Postawa to artysta, który od 14 lat przemierza artystyczną drogę Krakowa koncertując na najlepszych scenach, m.in. PIWNICA pod BARANAMI, Klub Pod Jaszczurami, Piec Art. Laureat Nagrody Muzycznej „Złota Nuta” w kategorii „Wokalista – Muzyka POP”.

Jest jednym z najbardziej interesujących i charyzmatycznych twórców młodego pokolenia. Dał się poznać nie tylko jako utalentowany wokalista, autor tekstów i muzyki, ale przede wszystkim bardzo wrażliwy i emocjonalny człowiek, co doskonale odzwierciedlają prezentowane przez niego utwory.

Na starannie przygotowanych koncertach czaruje słuchaczy swym głosem przenosząc ich w kompletnie inny świat – świat pełen magii… atmosfera tych spotkań jest zawsze wyjątkowa, gdyż artysta ponad wszystko ceni sobie kontakt z publicznością i dzieli się osobistymi przeżyciami.

Organizatorzy zapraszają na muzyczną ucztę, doświadczonego artysty, który ze wspaniałymi instrumentalistami podczas koncertu akustycznego wykona kompozycje autorskie, jak i inspirujące w działalności artystycznej.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia