R e k l a m a

Jest drugi kandydat na wójta Łapanowa. Patryk Paszkot ma wsparcie wojewody

-

38-letni Patryk Paszkot będzie ubiegał się o stanowisko wójta Gminy Łapanów. W sobotę oficjalnie poparcia udzielili mu wicestarosta bocheński oraz wojewoda małopolski. Ten drugi zachęcał także do głosowania w wyborach do sejmiku m.in. na Stanisława Bukowca.

– W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy musi podejmować trudne i odważne decyzje. Jestem głęboko przekonany, że taki moment nadszedł też w moim życiu. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw podjąłem decyzję, że w najbliższych wyborach samorządowych będę kandydował na urząd Wójta Gminy Łapanów – ogłosił w sobotę Patryk Paszkot na łapanowskim rynku.

– Uważam, że przyszedł czas na pokolenie 30- i 40-latków. Mam 38 lat i jestem mieszkańcem Kobylca. Ukończyłem studia na kierunku stosunki międzynarodowe, a podczas studiów interesowałem się szczególnie zagadnieniami związanymi z Unią Europejską. Ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie zarządzania w administracji publicznej – przedstawiał się podczas prezentacji, z której nagranie wideo zostało opublikowane na Facebooku.

Paszkot kandyduje z komitetu „Łapanów Jutra”, który wystawia też swoją reprezentację w wyborach do rady gminy. Hasło przewodnie to „Przyszłość dla Gminy Łapanów”. W sobotę kandydat przekonywał, że jego wiedza i doświadczenie zawodowe, związane z pozyskiwaniem środków unijnych oraz realizacją projektów finansowanych z UE, będzie można w nadchodzącej kadencji wykorzystać dla dobra samorządu i lokalnej społeczności.

Poparcia Patrykowi Paszkotowi udzielili wicestarosta bocheński Ryszard Drożdżak oraz wojewoda małopolski Krzysztof Klęczar. Ten drugi zaapelował również o poparcie w wyborach do sejmiku małopolskiego kandydatów Trzeciej Drogi – lidera listy Stanisława Sorysa oraz kandydata ziemi bocheńskiej – Stanisława Bukowca.

Paszkot jest drugim kandydatem, który ogłosił start w wyborach wójta gminy Łapanów. Już dwa miesiące temu zapowiedziała to też Celina Jacewicz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia