R e k l a m a

Beata Szydło zachęcała w Bochni do głosowania na kandydatów PiS – ZDJĘCIA i WIDEO

-

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyła się konwencja okręgowa Prawa i Sprawiedliwości. Specjalnym gościem była europosłanka Beata Szydło, wiceprezes PiS. W spotkaniu uczestniczyło ponad 120 osób.

Wydarzenie, które trwało ok. 1 godz., prowadzili posłanka Józefa Szczurek-Żelazko i radny wojewódzki z Bochni Piotr Dziurdzia.

Beata Szydło zachęcała do głosowania na kandydatów z listy PiS w okręgu nr 5 (powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów) do sejmiku województwa małopolskiego, a także w wyborach do rady powiatu bocheńskiego i brzeskiego oraz rad poszczególnych gmin. Poparcie uzyskał również m.in. Ireneusz Sobas, kandydat PiS w wyborach na burmistrza Bochni.

To są wybory, które decydują przecież o naszej przyszłości, bo najwięcej tych ważnych spraw dzieje się właśnie w tej przestrzeni, w której na co dzień żyjemy i funkcjonujemy – mówiła europosłanka Beata Szydło.

Przemawiał również m.in. poseł Andrzej Adamczyk, były minister infrastruktury. Na koniec spotkania zebrani mieli możliwość zadawania pytań. Z Bochni Beata Szydło pojechała na podobne spotkanie do Wieliczki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia