R e k l a m a

Wsparcie wojewody małopolskiego dla kandydatów w Nowym Wiśniczu – WIDEO

-

Wojewoda małopolski Krzysztof Klęczar oraz wicestarosta bocheński Ryszard Drożdżak zachęcali podczas niedzielnego briefingu prasowego do głosowania na kandydatów listy „Wspólnej Drogi” startujących z „wiśnickiego” okręgu do Rady Powiatu Bocheńskiego. Udzielono też poparcia komitetowi „Nasza Gmina Wasza Przyszłość” który wystawił kandydatów do wiśnickiej rady miasta oraz kandydata na burmistrza Nowego Wiśnicza.

Wspólna Droga do Powiatu

– Drodzy wyborcy, kandydujemy do Rady Powiatu po to, aby zadbać w następnej kadencji o infrastrukturę drogową, budowę chodników, budowę mostów, po to żeby wspierać przedsiębiorczość, wspomagać organizacje użyteczności publicznej – wyliczał Tadeusz Kozioł, który jest „jedynką” na liście Wspólnej Drogi.

Oprócz niego z tego samego komitetu kandydują również Renata Kierepka, Jerzy Dymura, Natalia Dudek i Marcin Daniec. W okręgu nr 3 do wzięcia są trzy mandaty.

Krystian Stec kandydatem na burmistrza Nowego Wiśnicza

Podczas konferencji przedstawiono również kandydatów lokalnego komitetu „Nasza Gmina Wasza Przyszłość„, którzy walczą o mandaty radnych miejskich oraz kandydata na burmistrza Nowego Wiśnicza – Krystiana Steca.

x

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc