R e k l a m a

Gmina Bochnia z tytułem od KPT. Wójt: „To zaprzecza tezom kandydata z konkurencyjnego komitetu”

-

Pod koniec lutego Gmina Bochnia otrzymała tytuł Gminy Przyjaznej Przedsiębiorcom 2023 nadany przez Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego. Wójt Marek Bzdek pochwalił się tym dziś w mediach społecznościowych i skomentował: – W sposób oczywisty zaprzecza to tezom głoszonym przez kandydata z konkurencyjnego komitetu.

29 lutego odbyła się doroczna konferencja „Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji” podsumowująca wyniki programu Polskiej Strefy Inwestycji w mijającym roku. W trakcie konferencji przyznane zostały nagrody Krakowskiego Parku Technologicznego dla wyróżniających się inwestycji w regionie. Oprócz przedsiębiorców wyróżnione zostały również samorządy.

W powiecie bocheńskim wyróżnienie otrzymała Gmina Bochnia oraz Miasto Bochnia. Po sąsiedzku tytuł przyznano też Niepołomicom – pisaliśmy o tym TUTAJ.

– Otrzymane wyróżnienie w sposób oczywisty zaprzecza tezom głoszonym przez kandydata z konkurencyjnego komitetu, jakoby Gmina Bochnia nie była przyjazna przedsiębiorcom – skomentował w mediach społecznościowych wójt Marek Bzdek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc