R e k l a m a

🔸 PRACA w CalaMid: Operator wycinarki drutowej

Firma CalaMid, specjalizująca się w profesjonalnej obróbce metalu, poszukuje pracowników do swojego zakładu produkcyjnego przy ul. Partyzantów w Bochni, na stanowisko:

OPERATOR WYCINARKI (ELEKTRODRĄŻARKI) DRUTOWEJ

Miejsce pracy: Bochnia, ul. Partyzantów

Zakres obowiązków:

•    obsługa wycinarki (elektrodrążarki) drutowej AgieCharmilles CUT P550,
•    przygotowanie detali do obróbki,
•    dobór parametrów obróbki na maszynie lub w programie CAM: FIKUS Visualcam (możliwość przyuczenia programu),
•    pomiar wykonanego detalu pod kątem zgodności z rysunkiem technicznym,
•    konserwacja bieżąca elektrodrążarki.

Poszukiwane kompetencje:

•    znajomość obsługi elektrodrążarek drutowych,
•    znajomość rysunku technicznego,
•    umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
•    sumienność, dokładność.

Oferujemy:

•    stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
•    nowoczesny park maszynowy,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
•    pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 lub 7:00 – 15:00,
•    miłą i spokojną atmosferę w pracy.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:
e-mail: [email protected] | tel: 605 345 812

Najnowsze materiały Partnerów