R e k l a m a

Rodzę – wybieram porodówkę w Bochni!

Materiał Partnera

Bocheńska porodówka przyciąga kobiety w ciąży, nie tylko z Bochni i okolic, ale także z Krakowa, Wieliczki czy Niepołomic. O liczbie porodów w tutejszym szpitalu pisaliśmy w artykule W Bochni liczba porodów nie maleje! 

Fot. Pixabay.com

Na porodówkę zgłaszają się nie tylko kobiety, których ciąże prowadzą lekarze pracujący w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym bocheńskiego Szpitala. Niejednokrotnie wybór placówki podyktowany jest chęcią porodu z położną wybraną przez kobietę i pracującą w tutejszym Szpitalu. Personel lekarski stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach, szkoleniach czy kongresach naukowych.

Położne pracujące na sali porodowej także nie boją się wyzwań a szkolenia i kursy to dla nich codzienność. Przyjmują porody do wody, porody w pozycjach wertykalnych i co ważne, wspierają rodzącą na każdym etapie porodu, z czego właśnie słynie bocheńska porodówka. Na każdej z sal można rodzić w towarzystwie najbliższych oraz douli.

Kobiety w ciąży wybierają tutejszy Szpital także z powodu wysokich kwalifikacji personelu odcinka położniczego i Oddziału Noworodków z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Noworodka im. WOŚP o czym pisaliśmy w artykule Szpital w Bochni. Pododdział im. WOŚP pomógł już około 246 wcześniakom. Dla bocheńskiej porodówki bardzo ważna jest przyjazna atmosfera, satysfakcja i zadowolenie kobiet oraz wysoka jakość świadczonych usług. Po porodzie kobieta może przebywać cały czas z noworodkiem oraz w razie potrzeby skorzystać z pomocy edukatorów do spraw laktacji czy doradcy laktacyjnego.

Pacjentki niejednokrotnie podkreślają, że bocheńską porodówkę będą polecać, a jeżeli miały doświadczenia związane z pobytem okołoporodowym w innych szpitalach, podkreślają, że ponownie wybrałyby Bochnię. 

Nie poprzestajemy na dotychczasowych osiągnięciach. Przyszłościowo chcemy się rozwijać jako oddział. Chcemy wprowadzić dni otwarte, unowocześnić wygląd sal oraz pozyskać sprzęt najnowszej generacji – mówią Położna Oddziałowa Położnictwa z Blokiem Porodowym mgr Anna Bielewicz i Lekarz Kierujący Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym lek. med. Norbert Majewski

Najnowsze materiały Partnerów