R e k l a m a

Konfederacja Korony Polskiej na Rynku w Bochni: „Flaga polska jest zawsze ściśle związana z Matką Bożą” – WIDEO

-

W Dniu Flagi RP bocheńscy działacze Konfederacji Korony Polskiej (to ugrupowanie, którego liderem jest Grzegorz Braun) zorganizowali na płycie bocheńskiego rynku briefing prasowy.

Podkreślając konieczny szacunek dla barw narodowych, Elżbieta Weigel-Milleret stwierdziła, że „od 2022 roku mieliśmy do czynienia z czymś odwrotnym – z promocją flagi obcego państwa, na terytorium państwa polskiego, nawet w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej”. – Dlatego od tego momentu Konfederacja Korony Polskiej prowadzi akcję „Biało-czerwonej cześć!”, której celem jest eksponowanie przywiązania do polskich barw i ich promowanie (…) Zaznaczmy dziś mocno: jedyne i oczywiste są barwy ojczyste – powiedziała.

Wśród flag, które działacze mieli dziś ze sobą na rynku, była też taka z wizerunkiem Matki Bożej z Gietrzwałdu. – Flaga polska jest zawsze ściśle związana z Matką Bożą – stwierdził Stefan Weigel-Milleret, a przytaczając historię objawień w Gietrzwałdzie, zachęcał do obchodzenia 3 maja święta Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia