R e k l a m a

Wybory. Mirosław Chodur kandydatem na senatora

-

Mirosław Chodur, były przewodniczący rady miejskiej w Nowym Wiśniczu, a obecnie wiceprzewodniczący tego gremium, będzie kandydatem na senatora w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

O zgłoszeniu swojej kandydatury poinformował na Twitterze sam zainteresowany.

W dniu dzisiejszym (2 września – przyp. red.) zostałem oficjalnie zgłoszony w Okręgowej Komisji Wyborczej w Tarnowie, jako kandydat na senatora w zbliżających się wyborach. Zważywszy na uwarunkowania, jest to spory sukces. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w zbieranie podpisów (wymagana liczba podpisów to 2000 – przyp. red.). Bez Was nie byłoby to możliwe – napisał Mirosław Chodur.

Mirosław Chodur będzie startował z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Mirosława Chodura, który nie będzie wystawiał kandydatów do Sejmu.

Senat składa się ze 100 senatorów wybieranych w okręgach jednomandatowych. Powiat bocheński leży w okręgu nr 34, który obejmuje również powiat brzeski, proszowicki i wielicki.

O mandat senatora Mirosław Chodur będzie rywalizował m.in. z Włodzimierzem Bernackim (PiS), Arturem Koziołem (KO), Wojciechem Kozakiem (PSL) i Władysławem Łachem (Konfederacja).

Wybory odbędą się 13 października.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia